Burmistrz Dawid Kobiałka wziął udział w „Jeden z Dziesięciu”. Wiemy, jak mu poszło
11 listopada wyemitowano odcinek programu „Jeden z Dziesięciu”, w którym uczestniczył burmistrz Dawid Kobiałka.
Popularny teleturniej, prowadzony przez Tadeusza Sznuka, wymaga od uczestników szerokiej wiedzy z różnych dziedzin. W trakcie nagrania burmistrz Kobiałka odpowiadał na pytania w początkowych rundach i odpadł w etapie poprzedzającym finał.
Choć nie udało mu się awansować do trójki najlepszych, udział w programie wzbudził zainteresowanie mieszkańców, którzy komentowali jego występ w mediach społecznościowych.
„Jeden z Dziesięciu” emitowany jest w TVP1 od 1994 roku i uchodzi za jeden z najtrudniejszych teleturniejów w polskiej telewizji.
Stoi na stacji nasza Kobyłka i para bucha mu z tyłka. Nie ma bidulek w głowie oleju po co się pcha do teleturnieju? Odpowiedział tylko na jedno pytanie, więc Tadeusz zapalił mu kopa w stanie. Wracaj na Lwówek debiut stary i nie rób siary.
Dobrze, że Ty masz olej, tylko szkoda, że nie w głowie 🙁
Ohydny i beznadziejne głupi komentarz. Wstyd!
Całkiem dobrze poszło
Słabo, jak na tak „mądrego człowieka”
Celebryta, szuka wszędzie rozgłosu
Celebryta jak pewien adwokat lwowecki
Dokładnie
Nie pierwszy i nieostatni debiut 😀
Trudne sprawy ,Na ratunek …gostek lubi się pokazywać..nich lepiej swoja wiedzą zabłyśnie w Urzędzie i czynami w mieście i gminie.
„Stoi na stacji lokomotywa 😀”
Jedynie co dobrze mu wyszło i wychodzi to opowiadanie bajek
Przecież zbiera na mieszkanie z balkonem, ogródkiem i garażem. To trochę kosztuje
Wkład własny musi być
Widocznie za mało zarabia, że musi szukać dodatkowej fuchy.
Złote dziecko Lwówka czego się nie dotknie -zamienia w złoto
O wielkiego trzeba zucha jak jest Brajant burczymucha
Słoń trabalski
Objawienie najwyższego
Nasz Dawidek atencji tu szuka
Wczoraj Trudne Sprawy a dzisiaj u Sznuka
Nic w gminie nie ma, prawda w oczy kole
A ludzie pytają, gdzie stadion, przedszkole
Tak się zdążają wyborcze wpadki,
starsi tu cierpią, bo nie mają kładki
Jedynie kolegów tu pracą pociesza
Dawid jest słodki, jak torty z Mojesza
W programie tutaj pokazał swój pazur
Bije mu brawo tu Paweł zMazur
Mamy tu jeszcze w tej gminie wakaty
Może kuzynka lub kolega taty?
Po tej kadencji ma wilczy bilet
Nie po mo gą mu już faksymile
Koniec kadencji, z gminy są zgliszcza
Ale tu macie aktora z burmistrza.
W sedno @
Sama prawda. Ciekawe jakie teraz miałby poparcie, na pewno nie takie jak przed wyborami.
Bardzo słabo. Nie wiedzieć co to faksymile będąc w urzędzie…sorry. A odpowiedzial na pytania z podstawówki.
Widziałam, tak było! Pytanie jak nazywa się lądowanie skoczka narciarskiego, czy początek wiersza Juliana Tuwima LOKOMOTYWA.
Swoim występem Rozsierdziłeś Panie Dawidzie ten lwowecki BETON!
Gratulacje za odwagę i niekonwencjonalność !
Nie przejmuj się złośliwcami. Im zawsze powiew świeżości i niezależności będzie przeszkadzał.
Rób swoje!
Ja tam mu nie zazdroszczę, bo jak bym chciał to też bym się zgłosił do jakiegoś programu tv, ale na razie tego nie potrzebuję.