Edit Content

Lokalny portal informacyjny z Lwówka Śląskiego. Mieszkasz w Lwówku Śląskim lub okolicach? Świetnie trafiłeś! Korzystając z naszego portalu będziesz wiedzieć o najróżniejszych wydarzeniach z Lwówka i okolic.

+48 504 258 442

Prowadzisz działalność na terenie powiatu lwóweckiego lub jego okolic? Chcesz, aby Twoja marka była znana w regionie? Lwowek24.pl to miejsce dla Ciebie!

Oferujemy szeroką gamę usług reklamowych zaczynając od bannerów reklamowych, przechodząc przez artykuły sponsorowane, a kończąc na reklamach targetowanych – kierowanych bezpośrednio dla Twoich klientów.

Postaw na znaną markę w regionie!

Lokalny portal informacyjny – Lwowek24.pl to serwis, który pokazuje co dzieje się w powiecie lwóweckim, jak również w jego okolicach. Czynnie bierzemy udział w życiu Lwówka i okolic poprzez aktywny udział w relacjonowaniu okolicznych wydarzeń.

Jako jedyne medium w powiecie lwóweckim zostaliśmy oficjalnym patronem medialnym XXIII Lwóweckiego Lata Agatowego. To jeszcze nie wszystko! Stworzyliśmy ulotki reklamowe, które podczas tegorocznej edycji święta minerałów pomogły turystom w znalezieniu dogodnej dla siebie restauracji.

Cytowani przez najlepszych.

Nasz portal był cytowany przez jedną z największych polskich gazet – Fakt. Media lokalne działające w pobliskich powiatach takie jak: Gazeta Wojewódzka, istotne.pl, eLuban.pl, 24jgora.pl, bolec.info, jelonka.com, DLW112, nastyku.pl, dolnyslaskinfo.pl – również cytowały nasze artykuły.
Jest nam bardzo miło, że doceniają nas inne portale informacyjne.

Atrakcyjne ceny oraz rabaty dla stałych klientów.

Może wydawać się, że reklama firmy w Internecie może być droga, lecz to nieprawda. Posiadamy ofertę na każdą kieszeń, a dla stałych klientów lub zamawiających usługi na dłuższy okres czasu oferujemy rabaty!

Zainteresowała Cię nasza oferta?